| Name | 10m-200dan 12m-200dan Togo Electric Steel Pole Factory Price |
|---|---|
| Design | 10m-200dan 12m-200dan Togo |
| Height | 10m 12m |
| Thickenss | 3mm |
| Design Load | 200dan |
| Name | 70FT 2cections 2000kg Philippines NGCP Standard Electric Steel Poles Column |
|---|---|
| Height | 70FT |
| Thickenss | 5mm |
| Design Load | 2000kg |
| Port | Always Shanghai |
| Item Name | 70m High Mast Pole |
|---|---|
| Headframe | Circular Lantern Panel |
| Section Thickness | 4mm,6mm,8mm Or Custom Design |
| Top Surface | Head Frame Type |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Item Name | 30m High Mast Pole |
|---|---|
| Accessories | CCTV Installation |
| Section Thickness | 8mm,10mm |
| Top Surface | Head Frame Type |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Item Name | 35M HDG 400W HPS High Mast Pole Tower Octagonal Shape With Metal Hallide Lighting |
|---|---|
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Height | 20m To 50m |
| Type | Ladder Or Lifting System |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Street Way,highway,airport,Stadium |
| Shape | Round,Conical,Octagonal |
| Height | 4M-30M |
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Item Name | 25.5m-29m High Mast Pole |
|---|---|
| Accessories | Ladder |
| Section Thickness | 6mm,8mm,10mm |
| Light Quantity | 30 Lights |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Item Name | 25.5m-29m High Mast Pole |
|---|---|
| Accessories | Ladder |
| Section Thickness | 6mm,8mm,10mm |
| Light Quantity | 30 Lights |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Item Name | Polygonal High Mast Pole |
|---|---|
| Material | Q345 |
| Height | 35M |
| Usage | Stadium Lighting |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Item Name | 40m High Mast Pole |
|---|---|
| Accessories | 300kg Rasing System |
| Load Light Weight | 15kg |
| Top Surface | Head Frame Type |
| Surface Finished | Powder Coating |