| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | Straight Pole, Tensile Pole, Turn Pole |
| Thickness | 1mm To 30mm |
| Wind Speed | 160km/h, 30m/s |
| Tolerance | +/-2% |
| MATERIAL | Yield Strength Not Less Than 345mpa |
|---|---|
| APPLICATION | ELECTRICITY DISTRIBUTION |
| THICKNESS | 2.5-10MM |
| SHAPE | POLYGON |
| GALVANIZATION | ASTM A123,average Coationg Not Less Than 85um |
| MATERIAL | S355JR |
|---|---|
| APPLICATION | Electricity Distribution |
| THICKNESS | 2.5-10MM |
| SHAPE | POLYGON |
| GALVANIZATION | ASTM A123,average Coationg Not Less Than 85um |
| MATERIAL | S355JR |
|---|---|
| APPLICATION | ELECTRICITY DISTRIBUTION |
| THICKNESS | 2.5-10MM |
| SHAPE | POLYGON |
| GALVANIZATION | ASTM A123,average Coationg Not Less Than 85um |
| MATERIAL | S355JR |
|---|---|
| APPLICATION | ELECTRICITY DISTRIBUTION |
| THICKNESS | 2.5-10MM |
| SHAPE | POLYGON |
| GALVANIZATION | ASTM A123,average Coationg Not Less Than 85um |
| Thickness | 1mm To 30mm |
|---|---|
| Safety Factor | Safety Factor For Conducting Wine |
| Suit For | Electricity Distribution |
| Length Of Per Section | Within 14m Once Forming Without Slijoint |
| Power | 10kv~550kv |
| Thickness | 1mm To 30mm |
|---|---|
| Safety Factor | Safety Factor For Conducting Wine |
| Suit For | Electricity Distribution |
| Length Of Per Section | Within 14m Once Forming Without Slijoint |
| Power | 10kv~550kv |
| MATERIAL | GR65 |
|---|---|
| ORIJIN | JIANGSU YIXING |
| WELDING | AWS D1.1 |
| VOLTAGE | 220KV-550KV |
| SHAPE | ROUND,POLYGON |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanization |
|---|---|
| Style | Galvanized |
| Suit For | Electricity Distribution |
| Torlance Of Dimenstion | +-2% |
| Power | 10kv~550kv |
| Thickness | 1mm To 30mm |
|---|---|
| Safety Factor | Safety Factor For Conducting Wine |
| Suit For | Electricity Distribution |
| Length Of Per Section | Within 14m Once Forming Without Slijoint |
| Power | 10kv~550kv |