| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance Of Dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm To 30mm |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanization |
| Suit For | Electricity Distribution |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind Speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm To 30mm |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance Of Dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm To 30mm |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanization |
| Suit For | Electricity Distribution |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance Of Dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm To 30mm |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanization |
| Suit For | Electricity Distribution |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance Of Dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm To 30mm |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanization |
| Suit For | Electricity Distribution |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanization |
|---|---|
| Suit For | Electricity Distribution |
| Surface Theatmemt | Galvanized |
| Material | Yield Strength Not Less Than 345mpa, Gr65, S500 |
| Length | 25ft-90ft, Could Be Customized |
| Application | Electrical Power Transmission |
|---|---|
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanization |
| Thickness | 1-30mm |
| Protective Level | IP65 |
| Shape | Octaginal |
| Pole Shape | Octagonal,Dodecagon,Hexadecagon |
|---|---|
| Height | 25ft To 75ft |
| Surface Treatment | Galvanization Or Butiuem |
| Voltage | 10kv-220kv |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanization |
|---|---|
| Suit For | Electricity Distribution |
| Surface Theatmemt | Galvanized |
| Material | Yield Strength Not Less Than 345mpa, Gr65, S500 |
| Length | 25ft-90ft, Could Be Customized |
| Rated Voltage | 33kv |
|---|---|
| Material | Gr.65 |
| Surface Treatment | Hot Hip Galvanization |
| Galvanization Standard | ASTMA123 |
| Welding Standard | AWS D.1.1 |