| Type | Straight Pole, Tensile Pole, Turn Pole |
|---|---|
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanized |
| Design Load In Kg | 300~1000kg Applicated To 50cm From The Top Pole |
| Wind Speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit For | Electricity Distribution |
| Type | Straight Pole, Tensile Pole, Turn Pole |
|---|---|
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanized |
| Design Load In Kg | 300~1000kg Applicated To 50cm From The Top Pole |
| Wind Speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit For | Electricity Distribution |
| Type | Straight Pole, Tensile Pole, Turn Pole |
|---|---|
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanized |
| Design Load In Kg | 300~1000kg Applicated To 50cm From The Top Pole |
| Wind Speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit For | Electricity Distribution |
| Type | Straight Pole, Tensile Pole, Turn Pole |
|---|---|
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanized |
| Design Load In Kg | 300~1000kg Applicated To 50cm From The Top Pole |
| Wind Speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit For | Electricity Distribution |
| Type | Straight Pole, Tensile Pole, Turn Pole |
|---|---|
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanized |
| Design Load In Kg | 300~1000kg Applicated To 50cm From The Top Pole |
| Wind Speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit For | Electricity Distribution |
| Type | Straight Pole, Tensile Pole, Turn Pole |
|---|---|
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanized |
| Design Load In Kg | 300~1000kg Applicated To 50cm From The Top Pole |
| Wind Speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit For | Electricity Distribution |
| Type | Electrical Power Pole |
|---|---|
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanized |
| Design Load In Kg | 1000KG |
| Wind Speed | 33m/s |
| Suit For | Electricity Distribution |
| Type | Electrical Power Pole |
|---|---|
| Surface Treatment | Galvanization |
| Design Load In Kg | 500KG |
| Wind Speed | 33m/s |
| Suit For | Power Transmission |
| Type | Electrical Power Pole |
|---|---|
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanized |
| Design Load In Kg | 1000KG |
| Wind Speed | 33m/s |
| Suit For | Electricity Distribution |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
|---|---|
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanized |
| Design Load In Kg | 300~1000kg Applicated To 50cm From The Top Pole |
| Wind Speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit For | Electricity Distribution |