| Product Name | Steel Pole Electrical Enclosure Highway Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| Certificate | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | Polygonal 12m Galvanized Steel Pole 1000dan 300dan Steel For Ghana |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| Certificate | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | 12m Gr65 Material Galvanized Steel Pole Round Electric Pole Price |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| Certificate | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | Round Tapered Octogonal Metal Electrical Galvanized Steel Pole With Bitumen |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| Certificate | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | 5KN-50KN 8M-30M Hot Dip Galvanized Steel Pole 33kv Power Distribution Transmission Poles |
|---|---|
| Galvanization Standard | ASTM A123 |
| Certificate | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | 30-80ft Steel Hot Dip Galvanized Steel Pole For Transmission Power Distribution |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| Certificate | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | 9m 11m 12m Steel Poles Galvanized Steel Pole With Bitumen With Cross Arms |
|---|---|
| Galvanization Standard | ASTM A123 |
| Certificate | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | 132kv Power Transmission Distribution Galvanized Steel Pole Design Tower&electrical |
|---|---|
| Galvanization Standard | ASTM A123 |
| Certificate | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | 169KV 16m Galvanized Steel Pole Power Line Pole / Steel Utility Poles For Mining Industry |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| Certificate | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | 132kv Power Transmission Distribution Galvanized Steel Pole Design Tower&electrical |
|---|---|
| Galvanization Standard | ASTM A123 |
| Certificate | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |