| Product Name | 132KV 16m Galvanized Steel Pole Power Line Steel Utility Poles For Mining Industry |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| Certificate | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | 15m 18m Galvanized Steel Electrical Power Pole Bitumen With Cross Arms |
|---|---|
| Galvanization Standard | ASTM A123 |
| Certificate | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | 132KV 16m Galvanized Steel Pole 8m-16m Steel Power Utility Steel Pole For Transmission Line |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| Certificate | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | Metal Tubular Galvanized Steel Pole Steel Pole For 33kv Transmission Line Steel Pole Tower |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| Certificate | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | 132KV 16m Galvanized Steel Pole Steel Tubular Pole For Transmission Line |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| Certificate | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | 30-80ft Steel Hot Dip Galvanized Steel Pole For Transmission Power Distribution |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| Certificate | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | Octogonal Shaped Steel Material 12m - 1430dan Galvanized Steel Pole Electric Poles |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| Certificate | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | 30KM 69kv Galvanized Steel Pole With Bitumen For Transmission Line |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| Certificate | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | 30KM 69kv Galvanized Steel Pole With Cross Arm For Transmission Line |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| Certificate | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | 27m Galvanized Metal Power Transmission Poles PowerTransmission Tower Iron Electric Pole |
|---|---|
| Galvanization Standard | ASTM A123 |
| Certificate | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |