| Product Name | Galvanized Steel Pole Spray Paint Street Dual Lamp Street Electric Pole |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| Certificate | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | Power Transmission Distribution Galvanized Steel Pole AWS D1.1 Welding Standard ASTM Galvanization |
|---|---|
| Galvanization Standard | ASTM A123 |
| Certificate | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | Hot Dip Galvanized And Powder Coated 16m High Mast Flood Lighting Steel Pole For Plaza Lighting |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| Certificate | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | 9m 11m Steel Poles Galvanized Steel Pole With Bitumen |
|---|---|
| Galvanization Standard | ASTM A123 |
| Certificate | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | 3mm Thickness NGCP Galvanized Steel Pole For Electricity Distribution |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| Certificate | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | Hot Sale Galvanized Steel Pole Q235 Steel Pole 6m,10m,12m,15m For Electric Pole |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| Certificate | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | Steel Material Galvanized Steel Pole Norm According To Welding AWS Electric Pole |
|---|---|
| Galvanization Standard | ASTM A123 |
| Certificate | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | Gr65 Material 11.8m-1430dan Galvanized Steel Pole Electric Poles For 30KV OveOctogonal Shaped With Bitumen |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| Certificate | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | 11.9m-600dan Electric Galvanized Steel Pole Power Line Pole With Double Circuit |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| Certificate | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | 132kv Power Transmission Distribution Galvanized Steel Pole Design Tower&electrical |
|---|---|
| Galvanization Standard | ASTM A123 |
| Certificate | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |