| Type | S-500MC 11.88m-1100dan Galvanized Steel Poles Utility Pole With France Standard |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Material | Q235 Q345 GR50 GR65 |
|---|---|
| Certification | ISO BV |
| Height | 25ft 30ft 35ft |
| Wind Speed | 160KM/h |
| Thickness | 4mm |
| HEIGHT | CUSTOMIZAD |
|---|---|
| COLOR | WHITE COATING |
| THICKNESS | 1MM-30MM |
| TREATMENT SURFACE | HOT DIP GALVANIZATION |
| CERFIFITION | ISO9001:2008 |
| Name | 25FT 2.5mm Philippines NEA Standard Electric Steel Pole Facrory Price |
|---|---|
| Design | One Section |
| Height | 25FT |
| Thickenss | 2.5mm |
| Design Load | 300kg |
| Name | 45FT 3mm Philippines NEA Standard Electric Galvanized Pole Steel Pole |
|---|---|
| Design | Two Section |
| Height | 45FT |
| Thickenss | 3mm |
| Design Load | 500kg |
| Name | 69KV 45FT 2 Segements Philippines NEA Standard Electric Galvanized Pole Steel Pole |
|---|---|
| Design | Two Segements |
| Height | 45FT |
| Thickenss | 3mm |
| Design Load | 500kg |
| Name | 35FT 3mm Philippines NEA Standard Electric Steel Pole Facrory Price |
|---|---|
| Design | One Section |
| Height | 35FT |
| Thickenss | 3mm |
| Design Load | 500kg |
| Material | Q234 Q345 GR65 |
|---|---|
| Height | Customized Request |
| Certifition | BV |
| Thickness | 1mm-30mm |
| Shape | Octagonal |
| MATERIAL | Q234 Q345 Q460 |
|---|---|
| APPLICATION | POWER TRANSMISSION |
| COLOR | CUSTOMIZED |
| HEIGHT | 10-100M |
| SURFACE TREATMENT | HOT DIP GALVANIZATION |
| MATERIAL | Q345 |
|---|---|
| APPLICATION | POWER TRANSMISSION |
| COLOR | CUSTOMIZED |
| HEIGHT | 9m |
| SURFACE TREATMENT | HOT DIP GALVANIZATION |