| Type | 133kv 10m Transmission Line Electrical Power Pole For Steel Pole Tower |
|---|---|
| Color | Any |
| Certificate | ISO 9001 |
| Life Time | 50 Years |
| Warrenty | 15 Years |
| Product Name | 11.8M Electric Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 11.8M |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | 110KV 25M |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 7m-30m |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | 110KV 25M |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 7m-30m |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| Type | 18m 33kv Transmission Line Electrical Power Pole For Steel Pole Tower |
|---|---|
| Color | Any |
| Certificate | ISO 9001 |
| Life Time | 50 Years |
| Warrenty | 15 Years |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanization Power Coating |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
| Standard | ISO |
| Type | Octagonal 11.9m Steel Poles Hot Dip Galvanized Electrical Power Pole With Arms For Africa |
|---|---|
| Color | Any |
| Certificate | ISO 9001 |
| Life Time | 50 Years |
| Warrenty | 15 Years |
| Type | 240kv Transmission Line Metal Poles 18m Electrical Power Pole For Steel Pole Tower |
|---|---|
| Color | Any |
| Certificate | ISO 9001 |
| Life Time | 50 Years |
| Warrenty | 15 Years |
| Product Name | Power Transmission Pole |
|---|---|
| Shape | Octagonal |
| Package | Nude |
| Torlance Of Dimenstion | +-2% |
| Thickness | 5mm |
| Type | Metal Tubular Power Utility Poles Electrical Power Pole For 33kv Transmission Line Steel Pole Tower |
|---|---|
| Welding | AWS D1.1 |
| Galvanization Standard | ASTM A123 |
| Color | Any |
| Certificate | ISO 9001 |