| Material | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Wind Speed | 35m/s |
| Origin Of Place | Yixing |
| Type | Burial |
| Surface Treament | Hot Dip Galvanization |
| MATERIAL | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| APPLICATION | ELECTRICITY DISTRIBUTION |
| THICKNESS | 1-10MM |
| SHAPE | POLYGON |
| GALVANIZATION | ASTM A123 |
| MATERIAL | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| APPLICATION | ELECTRICITY DISTRIBUTION |
| THICKNESS | 1-10MM |
| SHAPE | POLYGON |
| GALVANIZATION | ASTM A123 |
| Material | Q235 Q345 Gr65 |
|---|---|
| Height | 60ft |
| Thickness | 5mm |
| Voltage | 69kv-550kv |
| Welding | Aws D1.1 |
| MATERIAL | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| APPLICATION | ELECTRICITY DISTRIBUTION |
| THICKNESS | 1-10MM |
| SHAPE | POLYGON |
| GALVANIZATION | ASTM A123 |
| Material | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Wind Speed | 35m/s |
| Origin Of Place | Yixing |
| Type | Burial |
| Surface Treament | Hot Dip Galvanization |
| Wind Speed | 160km/h |
|---|---|
| Optical Assembly Of Lighting Fixture | IP 65 |
| Shape | Conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Height | From 6m To 15m |
|---|---|
| Wind Speed | 160km/h |
| Standard | ISO9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Height | From 6m To 15m |
|---|---|
| Style | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Length Of Per Section | Within 14m Once Forming Without Slip Joint |
|---|---|
| Design Of Pole | Against Earthquake Of 8 Grade |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind Speed | 160km/h, 30m/s |
| Tolerance | +/-2% |