| Material | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Wind Speed | 35m/s |
| Origin Of Place | Yixing |
| Type | Flange |
| Surface Treament | Hot Dip Galvanization |
| Name | 45FT 3mm Philippines NEA Standard Electric Galvanized Pole Steel Pole |
|---|---|
| Design | Two Section |
| Height | 45FT |
| Thickenss | 3mm |
| Design Load | 500kg |
| Name | 90ft Philippines NGCP Standard Electric Galvanized Pole Steel Pole |
|---|---|
| Design | Three Section |
| Height | 90FT |
| Thickenss | 8-10mm |
| Design Load | 2500kg |
| Name | 69KV 45FT 2 Segements Philippines NEA Standard Electric Galvanized Pole Steel Pole |
|---|---|
| Design | Two Segements |
| Height | 45FT |
| Thickenss | 3mm |
| Design Load | 500kg |
| Material | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Wind Speed | 35m/s |
| Origin Of Place | Yixing |
| Type | Burial |
| Surface Treament | Hot Dip Galvanization |
| Name | 9m 3.8mm Electric Malaysia Utility Power Pole With FRP |
|---|---|
| Design | 9m 3.8mm |
| Height | 12m |
| Thickenss | 3.8mm |
| Design Load | 150 250 450 500kg |
| Material | 9m 10m 650dan 800dan 1000dan Ivory Coast Traditional Steel Poles |
|---|---|
| Wind Speed | 35m/s |
| Origin Of Place | Yixing |
| Galvanization Standard | ASTM A123 |
| Welding | AWS D1.1 |
| MATERIAL | S355JR |
|---|---|
| APPLICATION | Electricity Distribution |
| THICKNESS | 2.5-10MM |
| SHAPE | POLYGON |
| GALVANIZATION | ASTM A123,average Coationg Not Less Than 85um |
| MATERIAL | S355JR |
|---|---|
| APPLICATION | ELECTRICITY DISTRIBUTION |
| THICKNESS | 2.5-10MM |
| SHAPE | POLYGON |
| GALVANIZATION | ASTM A123,average Coationg Not Less Than 85um |
| Material | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Wind Speed | 35m/s |
| Origin Of Place | Yixing |
| Type | Burial |
| Surface Treament | Hot Dip Galvanization |