| Wind Speed | 160km/h |
|---|---|
| Optical Assembly Of Lighting Fixture | IP 65 |
| Shape | Conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Wind Speed | 160km/h |
|---|---|
| Optical Assembly Of Lighting Fixture | IP 65 |
| Shape | Conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Wind Speed | 160km/h |
|---|---|
| Optical Assembly Of Lighting Fixture | IP 65 |
| Shape | Conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Material | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Wind Speed | 35m/s |
| Origin Of Place | Yixing |
| Type | Burial |
| Surface Treament | Hot Dip Galvanization |
| Name | 25FT 2.5mm Philippines NEA Standard Electric Steel Pole Facrory Price |
|---|---|
| Design | One Section |
| Height | 25FT |
| Thickenss | 2.5mm |
| Design Load | 300kg |
| Material | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Wind Speed | 35m/s |
| Origin Of Place | Yixing |
| Color | Customs' Requirement |
| Surface Treament | Hot Dip Galvanization |
| Name | 69kv 138kv 220kvOverhead Power Transmission Poles For High Voltage Electrical Line Project |
|---|---|
| Design | 9m 3.8mm |
| Height | 6-40m |
| Thickenss | 2.5mm-40mm |
| Design Load | 2KN-100KN |
| MATERIAL | S355JR |
|---|---|
| APPLICATION | ELECTRICITY DISTRIBUTION |
| THICKNESS | 2.5-10MM |
| SHAPE | POLYGON |
| GALVANIZATION | ASTM A123,average Coationg Not Less Than 85um |
| Height | From 6m To 15m |
|---|---|
| Wind Speed | 160km/h |
| Standard | ISO9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Type | Straight Pole, Tensile Pole, Turn Pole |
|---|---|
| Wind Speed | 160km/h, 30m/s |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance Of Dimenstion | +- 2% |
| Suit For | Electricity Distribution |