| Material | Q235 GR65 SS400 |
|---|---|
| Llifetime | 50 Years |
| Warrenty | 15 Years |
| Power | 10-550KV |
| Thickness | 1-30mm |
| Name | 45-100FT Philippines NGCP Electric Galvanised Steel Pole 2000kg Design Load |
|---|---|
| Design | One Section |
| Height | 45-100ft |
| Thickenss | 3-20mm |
| Design Load | 2000kg |
| Name | 11m 2section 3.8mm Malaysia Traditional Column With FRP And Bitumen |
|---|---|
| Design | Two Section |
| Height | 11m |
| Thickenss | 3.8mm |
| Design Load | 510 |
| Material | Q235 Q345 GR50 GR65 |
|---|---|
| Certification | ISO BV |
| Height | 25ft 30ft 35ft |
| Wind Speed | 160KM/h |
| Thickness | 4mm |
| Height | 20-40m |
|---|---|
| Thickness | 1-30mm |
| Design | Against 8 Grade Of Earthquake |
| Color | White ,silver |
| Welding | AWS D1.1 |
| Height | From 6m To 15m |
|---|---|
| Style | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Height | From 6m To 15m |
|---|---|
| Style | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Height | From 6m To 15m |
|---|---|
| Style | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Height | From 6m To 15m |
|---|---|
| Style | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO9001 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Height | 12m |
|---|---|
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanized Powder Paiting |
| Thickness | 3mm |
| Optical Assembly Of Lighting Fixture | IP 65 |
| Torelance Of Dimenstion | +- 2% |