| Tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Gr65 Steel Poles Steel Tubular Pole High Mast Pole For Stadium |
| Pole Finished | Galvanized High Mast Pole |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 2000pcs Per Week |
| Tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Galvanized Octagonal Pole High Mast Pole Single Double Or Triple Arm For Stadium |
| Pole Finished | Galvanized High Mast Pole |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 2000pcs Per Week |
| Tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Galvanized Octagonal Pole High Mast Pole Single Double Or Triple Arm For Stadium |
| Pole Finished | Galvanized High Mast Pole |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 2000pcs Per Week |
| MATRERIAL | Q235,Q345,GR65 |
|---|---|
| LENGTH | 6M-15M |
| POWER | 10 KV ~550 KV |
| APPLICATION | LIGHTNING |
| Working Atmosphere Of Lighting Fixture | -35 °C~+45 °C |
| Product Name | High Mast Poles |
|---|---|
| Application | Plaza Lighting |
| Wind Speed | 30m/s |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 Mm To 30 Mm |
| Product Name | High Mast Poles |
|---|---|
| Application | Plaza Lighting |
| Wind Speed | 30m/s |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 Mm To 30 Mm |
| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Airport Lighting |
| Thickness | 1 Mm To 30 Mm |
| Standard | ISO |
| Gavanization Standard | ASTM A 123 |
| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Airport Lighting |
| Thickness | 1 Mm To 30 Mm |
| Standard | ISO |
| Gavanization Standard | ASTM A 123 |
| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Airport Lighting |
| Thickness | 1 Mm To 30 Mm |
| Standard | ISO |
| Gavanization Standard | ASTM A 123 |
| Product Name | 25m Height 8mm Thickness Shopping Mall High Mast Pole With Lifting System |
|---|---|
| Surface Treatment | Galvanization |
| Warrenty | 15 Years |
| Lift Time | 50 Years |
| Shape | Conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |