| Name | The Philippines NGCP Hot Dip Galvanized Utility Power Electrical Transmission Poles With Accessories |
|---|---|
| Design | The Philippines NGCP |
| Height | 45FT -90FT |
| Thickenss | 3-20mm |
| Port | Always Shanghai |
| Name | 45-100FT Philippines NGCP Electric Galvanised Steel Pole 2000kg Design Load |
|---|---|
| Design | One Section |
| Height | 45-100ft |
| Thickenss | 3-20mm |
| Design Load | 2000kg |
| Name | 60FT TYPE HS HT NGCP Standard Galvanized Steel Pole With 4-5mm Thickenss |
|---|---|
| Design | 60FT TYPE HS HT NGCP Standard Galvanized Steel Pole With 4-5mm Thickenss |
| Height | 60FT |
| Thickenss | 4-5mm |
| Design Load | 1280kg |
| Name | Malaysia 15m 510kg 3.8mm Thickness Electric Steel Pole With FRP |
|---|---|
| Design | Malaysia 15m 510kg 3.8mm Thickness Electric Steel Pole With FRP |
| Height | 15m |
| Thickenss | 3.8mm |
| Design Load | 510kg |
| Name | 11m 2section 3.8mm Malaysia Traditional Column With FRP And Bitumen |
|---|---|
| Design | Two Section |
| Height | 11m |
| Thickenss | 3.8mm |
| Design Load | 510 |
| Name | Malaysia Electric Powerful Steel Electrical Utility Poles With FRP 9m 7.2mm |
|---|---|
| Height | 9m |
| Thickenss | 7.2mm |
| Design Load | 510kg |
| Port | Always Shanghai |
| Name | 16 M Electrical Steel Tubular Pole With Cross Arm For Transmission Line |
|---|---|
| Design | 16 M Electrical Steel Tubular Pole With Cross Arm |
| Height | 16m |
| Thickenss | 4mm |
| Design Load | 1280kg |
| Name | 30.5m Flange Type Philippines Traditional Electric Steel Pole |
|---|---|
| Design | 30.5m Flange Type Philippines |
| Height | 100FT |
| Thickenss | 10mm 12mm 14mm |
| Design Load | The Multidirectional Stress |
| Height | 20-100ft |
|---|---|
| Power | 69kv |
| Market | Philppines,Africa |
| Thickness | 1-30mm |
| Material | Yield Strength Not Less Than 345mpa 460mpa |
| Height | 20-100ft |
|---|---|
| Power | 69kv |
| Market | Philppines,Africa |
| Thickness | 1-30mm |
| Material | Yield Strength Not Less Than 345mpa 460mpa |