| Name | 27m Flange Type Philippines NGCP Traditional Electric Mono Pole Tower |
|---|---|
| Design | 27m Flange |
| Height | 27m |
| Thickenss | 10mm 12mm 14mm |
| Design Load | The Multidirectional Stress |
| Type | Outdoor Billboard Advertising |
|---|---|
| Usage | Outdoor |
| Pixels | 16mm |
| Galvanization Standard | ASTM A123 |
| Certificate | ISO |
| Material | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Wind Speed | 35m/s |
| Origin Of Place | Yixing |
| Type | Burial |
| Surface Treament | Hot Dip Galvanization |
| Name | Flange Type Customized 100 FT Galvanized Mono Pole Tower For Communication Distribution |
|---|---|
| Design | 100ft Flange Type 3 Sections |
| Height | 100FT |
| Thickenss | 6mm 8mm10mm |
| Design Load | The Multidirectional Stress |
| Name | 30.5m Flange Type Philippines NGCP Traditional Electric Mono Pole Tower |
|---|---|
| Design | 30.5m Flange |
| Height | 30.5m |
| Thickenss | 10mm 12mm 14mm |
| Design Load | The Multidirectional Stress |