| Name | 14m 2500dan 2 Segements Direct Burial Electric Steel Pole , Galvanized Pole Monopole |
|---|---|
| Design | 14m 2500dan |
| Height | 14m |
| Thickenss | 6mm 8mm |
| Design Load | 2500dan |
| Name | 60FT TYPE HS HT NGCP Standard Galvanized Steel Pole With 4-5mm Thickenss |
|---|---|
| Design | 60FT TYPE HS HT NGCP Standard Galvanized Steel Pole With 4-5mm Thickenss |
| Height | 60FT |
| Thickenss | 4-5mm |
| Design Load | 1280kg |
| Type | Galvanization |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Design Of Pole | Against Earthquake Of 8 Grade |
| Wind Speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit For | Electricity Distribution |
| Name | 70FT 2cections 2000kg Philippines NGCP Standard Electric Steel Poles Column |
|---|---|
| Height | 70FT |
| Thickenss | 5mm |
| Design Load | 2000kg |
| Port | Always Shanghai |
| Name | 70FT Direct Burial 2000kg Philippines NGCP Standard Electric Column |
|---|---|
| Height | 70FT |
| Thickenss | 5mm |
| Design Load | 2000kg |
| Port | Always Shanghai |
| Name | Single Circuit 69kv Galvanized Steel Commercial Light Poles 400mm Length Bitumen |
|---|---|
| Height | 20-100ft |
| Thickenss | 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| Design Load | 500-2000kg |
| Port | Always Shanghai |
| Name | Single Circuit 69kv Galvanized Steel Commercial Light Poles 400mm Length Bitumen |
|---|---|
| Height | 20-100ft |
| Thickenss | 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| Design Load | 500-2000kg |
| Port | Always Shanghai |
| Name | Single Circuit 69kv Galvanized Steel Commercial Light Poles 400mm Length Bitumen |
|---|---|
| Height | 18m 22m |
| Thickenss | 4mm 5mm |
| Design Load | 500-2000kg |
| Port | Always Shanghai |
| Name | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 Galvanized Steel Pole , Commercial Poles |
|---|---|
| Design | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 Galvanized Steel Pole |
| Height | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| Thickenss | 3mm 4mm 5mm |
| Design Load | 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| Material | Yield Strength Not Less Than 345mpa |
|---|---|
| Height | 5m 6m |
| Electroshock Resistant Protective Grade | Grade Ⅰ |
| The Casing Anti-corrosion Performance | Class Ⅱ |
| Working Atmosphere Of Lighting Fixture | -35 °C~+45 °C |