| Name | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 Galvanized Steel Pole , Commercial Poles |
|---|---|
| Design | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 Galvanized Steel Pole |
| Height | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| Thickenss | 3mm 4mm 5mm |
| Design Load | 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| Name | 12m 800daN 1600daN Direct Burial Electric Steel Pole Monopole |
|---|---|
| Design | 11.9m-one Section 12m-two Section |
| Height | 12m |
| Thickenss | 3mm |
| Design Load | 800daN 1600daN |
| Name | 9.4m 11.6m 13.8m 693.23daN Electric Steel Pole Factory Price |
|---|---|
| Design | 9.4m 11.6m 13.8m 693.23daN |
| Height | 9.4m 11.6m 13.8m |
| Thickenss | 3mm |
| Design Load | 693dan |
| Name | 75FT 2 Segements Philippines NGCP Standard Electric Galvanized Pole Steel Pole |
|---|---|
| Design | 75FT 2 Segements Philippines NGCP Standard Electric Galvanized Pole Steel Pole |
| Height | 90FT |
| Thickenss | 4-5mm |
| Design Load | 1280kg |
| Name | 90FT 2 Segements Direct Burial Electric Steel Pole Monopole |
|---|---|
| Design | 90FT 2 Segements |
| Height | 90ft |
| Thickenss | 6mm 8mm |
| Design Load | 2000kg |
| Name | Togo 9m 200dan Steel Pole With Average Coating 100 Micron For Anti Corrosive Painiitng |
|---|---|
| Design | 9m 200dan |
| Height | 9m |
| Thickenss | 2.75mmmm |
| Design Load | 200dan |
| Name | 90FT 100FT 105FT Galvanized Metal Pole With Best Quality And Factory Price |
|---|---|
| Design | 90FT 100FT 105FT |
| Height | 90FT 100FT 105FT |
| Thickenss | 3-20mm |
| Design Load | 12-40KN |
| Name | 9m 10m African Galvanized Steel Pole With 2.75mm-3mm Thickenss |
|---|---|
| Design | 9m 10m African Galvanized Steel Pole With 2.75mm-3mm Thickenss |
| Height | 9m 10m |
| Thickenss | 2.75-4 |
| Design Load | 200 400 650 800dan |
| Name | 20m 24m 27m 30mGalvanized Metal Pole With Best Quality And Factory Price |
|---|---|
| Design | 20m 24m 27m 30mGalvanized |
| Height | 20m 24m 27m 30m |
| Thickenss | 3-20mm |
| Design Load | 12-40KN |
| Name | 75FT 80FT NGCP TYPE E Galvanized Metal Pole , Transmission Line Poles Long Life |
|---|---|
| Design | 75FT 80FT |
| Height | 75FT 80FT |
| Thickenss | 3-20mm |
| Design Load | 12-40KN |