| Color | Silver |
|---|---|
| Accessories | Climb,earth Rod,insulators |
| Galvanization Standard | ASTM A123 |
| Welding | AWS D1.1 |
| Finish | Hot-dip Galvanized |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| Material | Galvanized Steel |
| Suit For | Electriccity Distribution |
| Mounted Type | Burial |
| Warrenty | 30 Years |
| Plant Depth | 1.8m Or 2.3m Underground |
|---|---|
| Color | Silver |
| Product Function | Transmission Line |
| Finish | Hot-dip Galvanized |
| Suit For | Electriccity Distribution |
| Height | 20-40m |
|---|---|
| Thickness | 1-30mm |
| Design | Against 8 Grade Of Earthquake |
| Color | White ,silver |
| Welding | AWS D1.1 |
| Style | Galvanized |
|---|---|
| Torlance Of Dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm To 30mm |
| Wind Speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit For | Electricity Distribution |
| Style | Galvanized |
|---|---|
| Torlance Of Dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm To 30mm |
| Wind Speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit For | Electricity Distribution |
| Style | Galvanized |
|---|---|
| Torlance Of Dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm To 30mm |
| Wind Speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit For | Electricity Distribution |
| Style | Galvanized |
|---|---|
| Torlance Of Dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm To 30mm |
| Wind Speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit For | Electricity Distribution |
| Style | Galvanized |
|---|---|
| Torlance Of Dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm To 30mm |
| Wind Speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit For | Electricity Distribution |
| Style | Galvanized |
|---|---|
| Torlance Of Dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm To 30mm |
| Wind Speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit For | Electricity Distribution |