| Item Name | Polygonal High Mast Pole |
|---|---|
| Material | Q345 |
| Height | 35M |
| Usage | Stadium Lighting |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Product Name | Mono Pole Tower |
|---|---|
| Material | Q345,Q235,Gr50 |
| Structures | Self-supporting Tower |
| Tower Type | Triangular Or Square |
| Welding Standard | AWS D 1.1 /BS EN 1011-1,BS EN 1011-2 |
| Product Name | Mono Pole Tower |
|---|---|
| Application | Communication Distrubution |
| Section | Three Sections |
| Height | 15m To 65m |
| Welding Standard | AWS D 1.1 /BS EN 1011-1,BS EN 1011-2 |
| Product Name | Mono Pole Tower |
|---|---|
| Application | Communication Distrubution |
| Section | Three Sections |
| Height | 15m To 65m |
| Welding Standard | AWS D 1.1 /BS EN 1011-1,BS EN 1011-2 |
| Product Name | Mono Pole Tower |
|---|---|
| Application | Communication Distrubution |
| Section | Three Sections |
| Height | 15m To 65m |
| Welding Standard | AWS D 1.1 /BS EN 1011-1,BS EN 1011-2 |
| Product Name | Mono Pole Tower |
|---|---|
| Application | Communication Distrubution |
| Section | Three Sections |
| Height | 15m To 65m |
| Welding Standard | AWS D 1.1 /BS EN 1011-1,BS EN 1011-2 |
| Product Name | Mono Pole Tower |
|---|---|
| Application | Communication Distrubution |
| Section | Three Sections |
| Height | 15m To 65m |
| Welding Standard | AWS D 1.1 /BS EN 1011-1,BS EN 1011-2 |
| Product Name | Mono Pole Tower |
|---|---|
| Application | Communication Distrubution |
| Section | Three Sections |
| Height | 15m To 65m |
| Welding Standard | AWS D 1.1 /BS EN 1011-1,BS EN 1011-2 |
| Product Name | Mono Pole Tower |
|---|---|
| Application | Communication Distrubution |
| Section | Three Sections |
| Height | 15m To 65m |
| Welding Standard | AWS D 1.1 /BS EN 1011-1,BS EN 1011-2 |