| Name | 18m 20m Heavy Duty Telescopic Pole Mast Antenna Aluminum Tower |
|---|---|
| Design | Telescopic Pole |
| Height | 18m 20m |
| Thickenss | 6mm 8mm |
| Port | Always Shanghai |
| Type | Street Light Pole |
|---|---|
| Product Name | 8M 9M Q235 Street Light Poles With Drawing And Specification |
| Pole Finished | Galvanized High Mast Pole |
| Shape | Conical, Hexagonal And Octagonal |
| Supply Ability | 2000pcs Per Week |
| Wind-proof | 136km/h |
|---|---|
| Product Name | LED Outdoor Lighting Steel Poles Street Light Poles With 40w 80w Lights |
| Pole Finished | Galvanized High Mast Pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs Per Week |
| Tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 30ft Height School / Villas Steel High Mast Street Light Poles With Drawing 1.0 Safety Factor |
| Pole Finished | Galvanized High Mast Pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs Per Week |
| Tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Poweder Coating Dual Outdoor 15m Steel Pole Street Light Poles For Park |
| Pole Finished | Galvanized High Mast Pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs Per Week |
| Tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 5-30m Steel Pole Golden Colar Street Light Poles With Painting |
| Pole Finished | Galvanized Pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs Per Week |
| Type | Straight Pole, Tensile Pole, Turn Pole |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Standard | ISO9001 |
| Wind Speed | 160km/h, 30m/s |
| Tolerance | +/-2% |
| Type | Straight Pole, Tensile Pole, Turn Pole |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Standard | ISO9001 |
| Wind Speed | 160km/h, 30m/s |
| Tolerance | +/-2% |
| Tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Q345 Steel Pole Galvanized 15m Street Light Poles With Drawing |
| Pole Finished | Galvanized High Mast Pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs Per Week |
| Tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Conical Pole Galvanized 15m Steel Pole Street Light Poles For Driveway |
| Pole Finished | Galvanized High Mast Pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs Per Week |