| Tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Poweder Coating Dual Outdoor 15m Steel Pole Street Light Poles For Park |
| Pole Finished | Galvanized High Mast Pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs Per Week |
| Tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Solar Lighting Poles 14m Galvanized Street Light Poles With Black Surface Colar |
| Pole Finished | Galvanized High Mast Pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs Per Week |
| Wind-proof | 136km/h |
|---|---|
| Product Name | LED Outdoor Lighting Steel Poles Street Light Poles With 40w 80w Lights |
| Pole Finished | Galvanized High Mast Pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs Per Week |
| Controller | IP 68 Phocos Brand |
|---|---|
| Product Name | Outdoor Lighting Poles 28m Galvanized Street Light Poles With White Surface Colar |
| Pole Finished | Galvanized High Mast Pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs Per Week |
| Controller | IP 68 Phocos Brand |
|---|---|
| Product Name | 14m Outdoor Lighting Poles Parking Lot Light Pole For Parking |
| Pole Finished | Galvanized High Mast Pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs Per Week |
| Tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | S235 Steel Material 5m And 11.8m 3mm Thick Street Light Poles With Drawing |
| Pole Finished | Galvanized High Mast Pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs Per Week |
| Controller | IP 68 Phocos Brand |
|---|---|
| Product Name | Outdoor Multi Sided Solar 8M To 14M Height Street Light Poles With 2M Cross Arm |
| Pole Finished | Galvanized High Mast Pole |
| Supply Ability | 2000pcs Per Week |
| Safty Facor | 1.8 |
| Tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Q235 Steel Galvanized 15m 20m 30m Street Light Poles With Cross Arm |
| Pole Finished | Galvanized High Mast Pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs Per Week |
| Tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 6-8m Height Solar Power Systerm Street Light Poles With 30w Or 60w Led Lamp |
| Pole Finished | Galvanized High Mast Pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs Per Week |
| Tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 12m Q235 Steel Galvanized Hot Dip Galvanized Street Light Poles With Cross Arm |
| Pole Finished | Galvanized High Mast Pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs Per Week |