| Type | 45FT 50FT HT Type NGCP Utility Pole For Thr Philippines Approved Supplier |
|---|---|
| Style | Galvanization |
| Wind Speed | 160km/h, 30m/s |
| Torlance Of Dimenstion | +- 2% |
| Suit For | Electricity Distribution |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance Of Dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm To 30mm |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanization |
| Suit For | Electricity Distribution |
| Type | Straight Pole, Tensile Pole, Turn Pole |
|---|---|
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanized |
| Thickness | 1mm To 30mm |
| Optical Assembly Of Lighting Fixture | IP 65 |
| Torelance Of Dimenstion | +- 2% |
| Type | 45FT 50FT HT Type NGCP Utility Pole For Thr Philippines Approved Supplier |
|---|---|
| Style | Galvanization |
| Wind Speed | 160km/h, 30m/s |
| Torlance Of Dimenstion | +- 2% |
| Suit For | Electricity Distribution |
| Material Strength | 345 MPa |
|---|---|
| Surface Treatment | Galvanization |
| Protection Level | IP 65 |
| Thickness Range | 1-30 Mm |
| Size Range | 20-120 Ft |
| Product Name | 8M Electric Power Pole |
|---|---|
| Product Type | Burial Or Flance Type |
| Height | 8M To 25M |
| Voltage | 10kv To 400kv |
| Product Function | Steel Bracket Of Power Line Cables |
| Product Name | 11M Electric Power Pole |
|---|---|
| Mounted Type | Burial |
| Height | 11M |
| Voltage | 10kv To 400kv |
| Function | Transmission Line |
| Product Name | 14M Electric Power Pole |
|---|---|
| Mounted Type | Burial |
| Height | 11M |
| Voltage | 10kv To 400kv |
| Function | Transmission Line |
| Product Name | 8M Electric Power Pole |
|---|---|
| Product Type | Burial Or Flance Type |
| Height | 8M To 25M |
| Voltage | 10kv To 400kv |
| Product Function | Steel Bracket Of Power Line Cables |
| Product Code | Electric Power Pole |
|---|---|
| Usage | 345kv Transmission Line |
| Height | 8M To 25M |
| Voltage | 10kv To 400kv |
| Product Function | Steel Bracket Of Power Line Cables |