| Feature | 1-50m |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanization |
| Thickness | 1-30mm |
| Protective Level | IP65 |
| Feature | NEA NGCP NPC |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanization |
| Thickness | 1-30mm |
| Protective Level | IP65 |
| Material | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| Design | Against 8 Grade Of Earthquake |
| Height | 20-120ft |
| Thickenss | 1-30mm |
| Wind Speed | 160km/h |
| HEIGHT | CUSTOMIZAD |
|---|---|
| COLOR | WHITE COATING |
| THICKNESS | 1MM-30MM |
| TREATMENT SURFACE | HOT DIP GALVANIZATION |
| CERFIFITION | ISO9001:2008 |
| MATERIAL | Q345 |
|---|---|
| LENGTH | 45FT |
| THICKNESS | 3MM |
| Wind Speed | 30M/S |
| Optical Assembly Of Lighting Fixture | IP65 |
| Height | 6-30m |
|---|---|
| Power | 10-550kv |
| Market | Philppines,Africa |
| Thickness | 1-30mm |
| Material | Yield Strength Not Less Than 345mpa 460mpa |
| Type | 25FT 30FT 35FT 40FT Philippines NEA Standard Electric Pole Hot Dip Galvanizion |
|---|---|
| Style | Galvanization |
| Torlance Of Dimenstion | +- 2% |
| Suit For | Electricity Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Type | 25FT 30FT 35FT 40FT Philippines NEA Standard Electric Pole Hot Dip Galvanizion |
|---|---|
| Style | Galvanization |
| Torlance Of Dimenstion | +- 2% |
| Suit For | Electricity Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Type | 25FT 30FT 35FT 40FT Philippines NEA Standard Electric Pole Hot Dip Galvanizion |
|---|---|
| Style | Galvanization |
| Torlance Of Dimenstion | +- 2% |
| Suit For | Electricity Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| MATERIAL | GR65 |
|---|---|
| ORIJIN | JIANGSU YIXING |
| WELDING | AWS D1.1 |
| VOLTAGE | 220KV-550KV |
| SHAPE | ROUND,POLYGON |