| Product Name | 25m Powder Coating Sports Center High Mast Pole Lighting With Lifting System |
|---|---|
| Thickness | 6mm8mm |
| Power | 500W LED |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | 25m Powder Coating Sports Center High Mast Pole Lighting With Lifting System |
|---|---|
| Thickness | 6mm8mm |
| Power | 500W LED |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Item Name | 25.5m-29m High Mast Pole |
|---|---|
| Accessories | Ladder |
| Section Thickness | 6mm,8mm,10mm |
| Light Quantity | 30 Lights |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Item Name | 25.5m-29m High Mast Pole |
|---|---|
| Accessories | Ladder |
| Section Thickness | 6mm,8mm,10mm |
| Light Quantity | 30 Lights |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Product Name | 25m Powder Coating Sports Center High Mast Pole Lighting With Lifting System |
|---|---|
| Thickness | 6mm8mm |
| Power | 500W LED |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Item Name | 25.5m-29m High Mast Pole |
|---|---|
| Accessories | Ladder |
| Section Thickness | 6mm,8mm,10mm |
| Light Quantity | 30 Lights |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| MATERIAL | S355JR |
|---|---|
| APPLICATION | ELECTRICITY DISTRIBUTION |
| THICKNESS | 2.5-10MM |
| SHAPE | POLYGON |
| GALVANIZATION | ASTM A123,average Coationg Not Less Than 85um |
| Controller | IP 68 Phocos Brand |
|---|---|
| Product Name | 14m Outdoor Lighting Poles Parking Lot Light Pole For Parking |
| Pole Finished | Galvanized High Mast Pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs Per Week |
| Product Name | High Mast Tower |
|---|---|
| Application | Parking Lot Lighting |
| Torlance Of Dimenstion | +-0.02 |
| Galvanization Thickness | Average Not Less Than 86μm |
| Thickness | 8mm |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
|---|---|
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | 25m Polygonal High Mast Light Pole For Seaport |
| Light Extension | Up To 30000㎡ |
| Power | 400w-5000w |